Podłogi

Profesjonalne usługi parkieciarskie - renoowacja podłóg drewanianych

O nas

Nasza firmaWykonujemy ją na najlepszych maszynach (dostępnych w Europie), są to maszyny znane i cenione takich firm jak LAGLER ELF i HUMMEL, czy WOODMASTER . Cyklinowanie na tych maszynach odbywa się na pasach bezkońcowych, co powoduje że na naszej podłodze nie będzie już tzw. tralki , bić od bębna (szczególnie widoczne na polskich maszynach) czy też smug po tanim papierze ściernym. Wszystkie te maszyny są wyposażone w bardzo silne pochłaniacze pyłu, przez co ściany w domu mogą być zrobione na gotowo, a po cyklinowaniu nie będzie nawet nalotu. Do kompletu tych maszyn oczywiście dołączona jest maszyna kątowa, także firmy Lagler z mocnym pochłaniaczem pyłu. Służy ona do obróbki boków, dzięki wymiennym końcom tarcz możemy nią dotrzeć w każdy zakamarek naszego pokoju, korytarza czy hali sportowej.

Nasze usługi realizujemy przy wykorzystaniu najnowszych technik, pozwalających na zachowanie najwższej jakości dostępnej na rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

ul. 1-go Maja 11
63-100 Śrem
woj. wielkopolskie
tel. 509 590 393

ul. Chrobrego 39
60-681 Poznań
woj. wielkopolskie
tel. 509 590 393

Nasze motto

Dobrze wykonana podłoga drewniana zachowuje trzy cechy: trwałość, użyteczność i piękno - nasze usługi parkieciarskie to gwarantują !!!